Ženy 21.10.

BK Vyškov – Blansko 63:57 (17:9,13:12,13:12,20:24), 57:68 (17:17,17:18,13:13,10:20)

Body celkem: Charousová 39, Huňadyová 25, Zítková 22, Zemánková 16, Ševčíková 6, Mrázková 5, Horáčková 4, Jersáková 2, Spisarová Martina 1.

Po 2 letech obnovené družstvo žen, složené z poloviny zkušených basketbalistek a z poloviny začínajících hráček, přivítalo doma celek Blanska.

V prvním utkání se domácí nezalekly mladých a běhavých soupeřek a od začátku si držely drobný náskok. I když v průběhu závěrečné čtvrtiny nasadilo Blansko ostřejší obranu a začalo dotahovat, Vyškov se nenechal zaskočit a zvítězil.

Ve druhém utkání se skóre drželo až do poslední čtvrtiny vyrovnané. Až ve 33. minutě nezachytily domácí hráčky nástup soupeřek, inkasovaly 14 bodů v řadě a už nestačily utkání otočit.