Vítězství žen

BK Vyškov – Lanžhot 68:48 (17:11,18:18,21:7,12:12), 51:37 (10:10,14:8,15:10,12:9)

Body: Charousová 28, Mrázková a Zabloudilová po 19, Kraváčková a Ševčíková po 12, Zborovská Lucie 11, Spisarová Martina a Zítková po 6, Jersáková a Zoulová po 2.

V neděli 10.11. úspěšně odehrály hráčky Vyškova svá premiérová domácí utkání v sezóně.
V prvním utkání se domácím hráčkám od začátku dařila střelba z delší vzdálenosti i doskok a dorážky zpod koše. Vyhrály jasně 1. a 3. čtvrtinu a svůj náskok dotáhly až na konečných 20 bodů.
Druhé utkání bylo náročnější. Soupeřkám se v 1. čtvrtině dařila střelba a rychlé protiútoky a vytvořily si až 10 bodů náskok. Vyškovské hráčky se však nevzdaly, dobrou obranou soupeřkám znemožnily lehké koše a samy dotahovaly. V dalších čtvrtinách bylo utkání poměrně vyrovnané. Soupeřky se v závěru dotáhly až na 6 bodů, ale domácí zvrat nepřipustily.
V týmu Vyškova podaly dobré výkony všechny opory. Navíc se přidala druhá nejmladší hráčka družstva Jana Kraváčková, která zúročila zvýšené tréninkové úsilí a vytvořila si střelecký rekord 12 bodů.