Závěr sezóny družstva žen

K posledním zápasům soutěže žen odjelo pouze 8 hráček, z toho 5 nováčků.
V prvním utkání torzo vyškovského celku drželo krok s favorizovaným soupeřem až do 24. minuty, kdy prohrávalo o pouhých 8 bodů. Potom však začaly hostujícím hráčkám docházet síly a posledních 16 minut domácí vyhráli šňůrou 24:5.
Do druhého utkání U. Brod nastoupil s úplně jiným nasazením a ujal se vedení 24:0. To určilo ráz celého utkání. Domácí hráčky v pohodě zvyšovaly náskok a unavené Vyškovačky jim nestačily. Když ve 3. čtvrtině postihly jedinou rozehrávačku K. Charousovou křeče, tak domácí tento úsek vyhrály 21:0.
V poslední čtvrtině se domácí hráčky snažily dosáhnout hranici 100 nastřílených bodů, což se jim díky obětavosti hráček Vyškova nepodařilo a paradoxně 4. čtvrtinu hosté prohráli nejmenším rozdílem 17:15.
Děkuji všem hráčkám za herní nasazení během celého ročníku soutěže, za dobrou účast v zápasech. Nejvíce utkání odehrála Monika Štěpánová(nechyběla ani v jednom utkání), dále Katka Charousová (15) a Veronika Zabloudilová s Šárkou Zoulovou (14).