DALŠÍ VÍKEND PLNÝ BASKETBALU

Již o tomto víkendu tj. 7. a 8. 11. 2015 v městské hale Za Parkem bude k vidění další smršť zápasů pod bezednými koši. Opět (jako při zahajovacím víkendu) se představí v sobotu kadeti U17, ženy a muži. Druhý den dopoledne se pak představí pouze muži.

Jako první se v sobotu v 9:30 a následně v 11:30 představí kadeti U17, kteří vyzvou soupeře z basketbalové školy mládeže v Brně (BŠM Brno). Brňané zatím nevyhráli a věříme, že kadeti U17 jim radost z první letošní výhry nebudou chtít dopřát!

Druhé v pořadí nastoupí naše ženy, které vyzvou v 13:30 a v 15:30 sokyně z Blanska. Ty naopak ještě nevyhrály a budou si chtít připsat první dvě vítězství sezóny.

Jako poslední se v podvečerních hodinách představí muži. Ti nastoupí proti již velmi dobře známým soupeřům z Brna-Černovic. Toto utkání je naplánováno na 17h. I muži budou mít o co bojovat. V současné době mají zápornou bilanci (1 výhra, 3 porážky), kterou se budou snažit během tohoto víkendu srovnat. Ke druhému utkání nastoupí v neděli od 10h proti soupeřům ze Šlapanic.

Během sobotního odpoledne a nedělního dopoledne bude k dispozici občerstvení pro děti i dospělé. Časy zápasů jsou pouze orientační.

Přijďte podpořit svůj oblíbený tým!

David Slouka2.11 2015