Mini U12 zakočili základní část porážkami v Kyjově

Netradičně v neděli se představili na venkovní palubovce mini U12. Hostitelem jim byl Kyjov, který v dosavadní části sezóny neprohrál. V roli outsidera chtěli naši hráči a hráčky soupeře zaskočit, a to se jim také v prvním zápase dařilo. V první a druhé čtvrtině dokázali hrát se soupeřem vyrovnaný basketbal, ale po poločase soupeř přidal a nakonec z toho bylo skóre 60:37 pro Kyjov. Ve druhém zápase bylo od prvních minut o vítězi jasno. Po první čtvrtině, která skončila 21:10 ve prospěch Kyjova, už si soupeř výsledek pohlídal a postupně navyšoval svůj náskok až na konečný rozdíl 30 bodů (58:28). Bodově se nejvíce činil Jan Polívka.

Sezóna však nadále pokračuje. Mini U12 čeká nadstavbová část o 5.-8. místo. Do těchto bojů se přenáší výsledky ze zápasů základní skupiny proti JBC Brno (nepříznivá bilance 1:3) a U12 se utkají se soupeři z BŠM Brno a BC Vysočina.