Turnaj U12 ve Zlíně

Naše nově složené smíšené družstvo U12 se zúčastnilo 17.9. svého prvního turnaje.
Zúčastnilo se šest družstev a hrálo se systémem 4x6 min.
Náš tým se umístil na šestém místě, ale pro mnoho hráčů to bylo první seznámení se soutěží.

První zápas jsme se utkali s týmem Zlína chlapci 44:24, kteří nás přehráli svou rychlostí, a naše chyby v obraně umožnily soupeři vstřelit mnoho košů.

Druhý zápas jsme prohráli s týmem Renocar Podolí 42:13, na které jsme kvalitativně nedosahovali.

Vzhledem k tomu že jsme se umístili na třetím místě ve skupině, tak jsme hráli o 5.a 6. místo s týmem Zlín dívky.
Zápas byl vyrovnaný, soupeř zpočátku vedl, ale do poločasu se nám podařilo bodově dotáhnout a dostat do dvoubodového vedení 16:14.
Ve třetí čtvrtině jsme odskočili soupeři a na začátku poslední čtvrtiny jsme vedli dokonce o 6 bodů.
Vedení jsme bohužel neudrželi a soupeř před koncem dotáhl na stav 26:26, kdy se prodlužovalo o 1 minutu.
Chyby v obraně dovolili soupeřkám vsítit dva koše a těsně vyhrát 30:26.

Chtěl bych pochválit všechny zůčastněné za pěkný výkon na celém turnaji.