Chlapci U15 odehráli svá první utkání

V sobotu 24.9. odehráli chlapci U15 svá první utkání pod novým trenérem. Zavítali na palubovku soupeřů z Kroměříže. Naši hráči převažovali hlavně svojí výškou a fyzičností.

V prvním utkání se chlapci dopouštěli zbytečných faulů. I když ještě ve třetí čtvrtině vedli o 13 bodů, v poslední dostali bodovou nálož v poměru 22:7. V tomto utkání se vyfaulovalo hned trio hráčů ze základní rotace a další tři dohrávali se 4 fauly. Konečný stav utkání tak byl 59:57 v náš neprospěch. Také nás může mrzet mnoho neproměněných trestných hodů, kdy jsme z 38 střílených proměnili jen 9.

Druhé utkání se neslo v podobném duchu jako první, jen bez zbytečných faulů. Naši hráči hráli velké množství rychlých protiútoků a jednoduchými koši kontrolovali výsledek zápasu. Ani jednu ze čtvrtin neprohráli a tak se na konci mohli radovat z výhry o 24 bodů.

Za 14 dní (8.10.2016) nás čeká první utkání na domácí paluvce, tak doufáme, že předvedeme ještě lepší výkony než v Kroměříži.

David Slouka25.9 2016