První zápas kategorie U15 – dívky

V prvním zápase kategorie U15 dívky jsme se utkali s celkem SŠMH Brno B.

Povedl se nám vstup do utkání, kdy v jsme vedli 0:4 a ještě v sedmé minutě jsme drželi pěkný výsledek 4:6.
Bohužel následné chyby v obraně způsobili, že za poslední 2minuty 1.čtvrtiny jme obdrželi šňůru 12 bodů a prohrávali jsme 16:6.
Soupeř postupně navyšoval náskok a nakonec zvítězil, i naproti velice slušnému výkonu našeho týmu 65:26.

Do druhého zápasu však naše hráčky šly ještě s vyšším nasazením a bojovností, kdy po první čtvrtině byl stav 10:7 pro soupeře.
Bohužel se nám nepovedla druhá čtvrtina, kdy jsme vstřelili pouze jeden bod z šestky a poločas skončil 18:8.
Dále jsme však se soupeřkami hráli vyrovnaně a v poslední čtvrtině jsme postupně snížili na konečných 28:32.
Hráčky dokázaly, že jsou schopny hrát vyrovnaně i s kvalitním družstvem z Brna a vzhledem k tomu, že jsme neproměnili ještě spousty, téměř „tutových“ šancí, byl výkon hráček na velmi dobré úrovni.

SŠMH Brno B – BK Vyškov 65:26 (16:6,15:8,14:6,20:6)
Slouková Daniela 14 (1/0), Doleželová Hana 4 (2/0), Beránková Anna 2, Ščudlová Eva 2, Ďurišová Pavlína 2, Růžková Adéla 2 (2/0)

SŠMH Brno B – BK Vyškov 32:28 (10:7,8:1,10:10,4:10)
Slouková Daniela 7 (8/3), Ďurišová Pavlína 5 (2/1), Slouková Sandra 4, Beránková Anna 4, Ščudlová Eva 4, Pitelová Zuzana 2 (2/0), Růžková Adéla 2 (2/0)