První utkání žen pod bezednými koši v OP I

V sobotu 8. 10. odehrály ženy své první utkání sezóny. Soupeřkami jim byly sokyně ze Zlína. Ženy nastoupily do zápasu s vysokým nasazením. Zlínské hráčky měly výškovou převahu a to se projevilo zejména na doskoku. Cílem vyškovských hráček byla snaha o rychlý přechod do útoku. To se jim dařilo, ale zbytečné ztráty míče, především z nepřesných přihrávek, umožnily soupeřkám zahrát několik rychlých protiútoků a proměnit je v jednoduché koše. Tím si vybudovaly vysoký bodový náskok, který se dal již těžce zvrátit. Ženy se ovšem nevzdávaly a bojovaly o každý míč. Bojovnost bohužel nestačila a ženy prohrály bodovým rozdílem 101:29.
     V neděli 9. 10. zavítaly na palubovku soupeřek z Olomouce. První dvě čtvrtiny byly docela vyrovnané. Hrál se rychlý basketbal a ženy předváděly dobrou obranu. Rozhodujícím bodem utkání byla třetí a čtvrtá čtvrtina, kde vyškovské hráčky naprosto přestaly hrát a bránit. Celá hra se zpomalila a naše hráčky začaly dělat zbytečné chyby. To samozřejmě využily jejich sokyně a zbytek utkání už měly pod kontrolou. Konečné skóre zápasu bylo 87:38.