Domácí vítězství děvčat U15

V sobotu 15.10. jsme přivítali doma soupeřky Šlapanic. Při neúčasti dvou našich zraněných hráček základní rotace A.Beránkové a M.Gregušové, jsme začali utkání s respektem a po nervózním začátku jsme v půlce utkání prohrávali těsně 15:16. Třetí čtvrtinu jsme však zatlačili na soupeřky, nedovolili jim rozehrát, donutili je k velkému množství chyb a jasně jme vyhráli 3. čtvrtinu 27:2. Po vynikajícím výkonu v útoku i obraně jsme se těšili z vítězství 58:24.

Druhé utkání začalo vynikajícím výkonem sester Sloukových, kdy jsme se dostali do deseti bodového vedení, které jsme po celý zbytek utkání udržovali a došli si pro zasloužené vítězství 61:45.

Rád bych pochválil za výrazný bodový výkon nejen Danielu Sloukovou, Hanku Doležalovou, Sandru Sloukovou a Evu Ščudlovou, ale všechny hráčky za výrazné zlepšení výkonu v obraně i útoku.

BK Vyškov – Sokol Šlapanice 58:24 (7:8,8:8,27:2,16:8)
Daniela Slouková 19 (TH 3/1), Hana Doležalová 14 (TH 6/0), Sandra Slouková 12 (TH 2/0), Zuzana Pitelová 4, Eva Ščudlová 3 (TH 3/1), Adéla Růžková 2, Pavlína Ďurišová 2

BK Vyškov – Sokol Šlapanice 61:45 (25:13,13:12,8:13,15:7)
Daniela Slouková 21 (1trojka, TH 2/1), Eva Ščudlová 11 (TH 3/1), Hana Doležalová 10 (TH 1/0), Sandra Slouková 7 (TH 2/1), Adéla Růžková 6, Zuzana Pitelová 2, Veronika Sychrová 2, Aneta Kufčáková 2