Chlapci U15 prohráli ve Zlíně

V trochu netradiční termín, ale téměř v plné sestavě, odehráli chlapci U15 svá další utkání. Chlapci se představili na palubovce hráčů Zlína ve čtvrtek 20. 10. 2016. Od začátku bylo jasné, že se bude jednat o těžká utkání. Soupeři byli fyzičtější, což nám dělalo problémy hlavně na naší obranné polovině.
V prvním utkání jsme začali výborně. Jednu a půl čtvrtiny se nám podařilo držet se soupeřem krok, ale poté došlo k obrovskému výpadku v obraně a také díky střelecké impotenci si v této fázi hry soupeř za pouhých 5 minut vytvořil 20-ti bodový náskok. Tento náskok postupně narůstal a to především díky nízkému procentu úspěšnosti střelby trestných hodů. Celkové skóre se tak zastavilo na rozdílu 33 bodů.
Druhé utkání probíhalo v úplně jiném duchu. Soupeř si dokázal hned v první čtvrtině vybojovat dostatečný náskok, který už si podržel přes celý zápas. V druhém utkání nás může mrzet především špatné obranné doskakování a neubránění hráčů v 1 na 1. Na konci čtvrté čtvrtiny druhého zápasu rozdíl činil 35 bodů.
Chlapci si však i přes prohry udrželi dobrou náladu a již teď se těší na domácí představení proti uherskobrodskému Spartaku (5. 11. hala Za Parkem). 

David Slouka21.10 2016