Přípravné utkání týmu U 10 v Koměříži.

Družstvo U 10 zahájilo sezonu přípravným utkáním se Slavií Kroměříž (chlapci roč. 2007). První čtvrtina byla velmi vyrovnaná, celá tato perioda nabídla hodně neproměněných vyložených šancí na obou stranách (skóre 8:7 ve prospěch Vyškova). Do druhé čtvrtiny nastoupila pětice hráčů posílena o hráče U 12 Lukáše Němce (ročník 2006), který svým výkonem všechny hráče převyšoval a výrazně navýšil vedení Vyškova. Domácím vyšla 3. čtvrtina, kdy se přiblížili na rozdíl jediného bodu. Závěrečná čtvrtina byla velmi bojovná z obou stran a na konci po velmi obětavém výkonu všech hráčů Vyškova se naše děti radovali z vítězství o dva body. Konečné skóre 27:25. Všem dětem patří velká pochvala za obětavost, bojovnost a předvedený výkon.
Sestava + body: Beránková Iza, Kuhn Maty, Kunc Tadeáš, Mittner Jindra (2 body), Němec David (4 b.), Němec Lukáš (16 b.), Paluda Tomáš (3 body, 2/1 šestky), Sedláčková Amálka, Stanislav Honza (2 b.), Štarmanová Katka, Valent Dominik, Vyškovský Jirka, Zeman Ondra.