Vítězství děvčat U15 v Blansku

V neděli 30.10. jsme zavítali na půdu soupeře do Blanska. I přes neúčast členky základní sestavy - zraněné Sandry Sloukové, jsme začali utkání velikým tlakem na rozehrávku soupeře a po jejich chybách jsme se okamžitě dostali do vedení, které jsme po celý zápas navyšovali, pouze v poslední čtvrtině jsme polevili a soupeř stáhnul skóre na konečných 35:46 (5:12,8:12,7:12,15:10).
Pochválit za vynikající výkon v obraně i útoku musím nejen Evu Ščudlovou (10bodů), Aničku Beránkovou (8bodů), Danielu Sloukovou, Hanku Doležalovou, Adélu Růžkovou i Zuzku Pitelovou (všechny 6bodů), ale i ostatní hráčky.

Druhé utkání však začalo neproměňováním mnoha šancí a i když jsme poločas vyhráli 10:17, tak soupeř se držel v kontaktu až do druhé minuty poslední čtvrtiny, kdy snížil až na 26:29. Šňůrou sedmi bodů během dvou minut jsme se však dostali do vedení, soupeřům jsme nepovolili dát koš a zvítězili jsme 26:42 (5:7,5:10,12:10,4:15).
Vynikajícím bodovým přídělem přispěla Danka Slouková (20bodů, šestky 4/3).

BK Blansko – BK Vyškov 35:46 (5:12,8:12,7:12,15:10)
Eva Ščudlová (10bodů), Anička Beránková (8bodů), Daniela Slouková (6bodů), Hanku Doleželová (6bodů), Adéla Růžková (6bodů), Zuzka Pitelová (6bodů), Míša Gregušová (2body), Veronika Sychrová (2body)

BK Blansko – BK Vyškov 26:42 (5:7,5:10,12:10,4:15)
Daniela Slouková (20bodů), Hanka Doleželová (8bodů),Eva Ščudlová (6bodů), Zuzka Pitelová (6bodů), Veronika Sychrová (2body)