Utkání žen v Blansku

V sobotu 5. 11. 2016 odehrály ženy další utkání soutěže, tentokrát v Blansku.

I když odjížděly v omezeném počtu, na hřišti to nebylo znát. Od první minuty dobře bránily a svým pohybem v útoku si vytvářely dobré střelecké pozice. Soupeřky střídaly osobní i zónovou obranu, přesto to nepomáhalo. Bohužel vyškovské hráčky nedokázaly své vyložené šance proměňovat. Především v 1. a 3. čtvrtině zahodily neuvěřitelné množství košů. A tak místo vyrovnaného skóre, si domácí tým vytvořil bodový odstup. V poslední čtvrtině se již projevil menší počet hráček, postupně docházely síly a po vyfaulování našich pivotek již Blansko zápas ovládlo.
Přesto je třeba vyškovské hráčky pochválit za předvedený výkon, jejich nasazení a bojovnost během utkání. Konečný výsledek 72:35 úplně neodpovídal skutečnému dění na hřišti.