U12 náročný týden 15. až 19. října 2016

Naše mladé basketbalové naděje U12 mají za sebou náročný týden od soboty 15. do středy 19. října 2016, kdy odehráli během  pěti dnů šest zápasů. Vše začalo dvěma nezáviděníhodnými zápasy na domácí palubovce Kyjova. Ačkoliv tým utržil drtivou pořážku 8:125 a 9:97, nutno říci, že hráčky a hráči statečně bojovali s basketbalově vyspělejším soupeřem a nenechali jim výhru lacino. Průpovídky některých hráčů domácího celku na naše bojovnice a bojovníky se nedají v tomto článku publikovat. 
V neděli náš tým U12 přivítal v domácí hale hosty z Vinohrad a svedl dva velmi vyrovnané a nervy drásající zápasy (což jen stěží nervově ustál trenér hostujícího týmu), které dotáhl do vítězného konce - 40:36 a 37:33. Oba dva zápasy naše malé basketbalistky a basketbalisté bojovali jako lvi, a bylo vidět, že se tým již začíná sehrávat a spolupracovat jak v útoku tak v obraně. Oporám týmu se začalo dařit i střelecky  a odměnou byla obrovská radost a děkovačka divákům. Gratulujeme všem našim svěřencům.
Děti se sešli na pondělím tréninku a hned ve středu nastoupili v Podolí proti Renocaru.  V prvním zápase měli domácí od začátku převahu, ale náš tým se statečně bránil a nakonec prohrál 25:60. Zpočátku se druhý zápas vyvíjel velmi nadějně a přes velmi pohledný basket obou týmů se od druhé čtvrtky začal tým domácích postupně vzdalovat  - konečné skóre 41:68. Přejeme vše hráčkám a hráčům odpočinkové podzimní prázdniny.

Barbora Bodnárová8.11 2016