Dvě výhry dívek U15 doma

V sobotu 26.11. jsme přivítali doma soupeřky z Uherského Brodu. Utkání jsme nezačali příliš dobře a po nervózním začátku jsme po první čtvrtině prohrávali 7:14. Děvčata však šli do sebe a zlepšeným výkonem v druhé (18:4) a třetí čtvrtině (20:7) jasně soupeře přehráli. Po dobrém týmovém výkonu (bodovalo 10hráček), kdy si zahrálo všech dvanáct děvčat, jsme zaslouženě vyhráli 52:34.

Druhé utkání sice nezačalo špatně, ale již od začátku se děvčata potýkala s neproměňováním jasných šancí, i přesto jsme v poločase vyhrávali 21:15. Bohužel v druhém poločase pokračovaly problémy se zakončením vyložených šancí a soupeřky stáhli skóre v poslední minutě zápasu až na vyrovnaný stav 41:41. V důležitém okamžiku v rychlém protiútoku však Anička B. proměnila dvojtakt, soupeřky již nedovedli odpovědět a po faulu na Danku S. která proměnila obě šestky, jsme těsně vyhráli 45:41. Nejlepší střelkyně utkání byla Danka S. (19bodů a šestky 5/3).

Příští týden v neděli 11.12. jedeme na Valosun KP Brno, kde proběhne přímý souboj o druhé místo v tabulce.

BK Vyškov - TJ SPARTAK Uherský Brod 52:34 (7:14,18:4,20:7,7:9)
Daniela Slouková (12bodů, 4/2), Zuzka Pitelová (9bodů, 2/1), Eva Ščudlová (6bodů), Sandra Slouková (6bodů), Míša Gregušová (6bodů, 4/0), Hanka Doleželová (4body, 4/0), Adéla Růžková (3body, 2/1), Anička Beránková, Veronika Sychrová a Kateřina Jakabová (2body)

BK Vyškov - TJ SPARTAK Uherský Brod 45:41 (8:5,13:10,12:13,12:13)
Daniela Slouková (19bodů, 5/3), Zuzka Pitelová (8bodů), Sandra Slouková (6bodů, 8/4), Anička Beránková (4body), Eva Ščudlová (3body, 2/1), Míša Gregušová (3body, 4/1), Hanka Doleželová (2body, 2/0)