Dvě vítězství týmu U 10

První ze série turnajů kategorie U 10 se uskutečnila v domácím prostředí. Do Vyškova přijeli děti z Kyjova a z Uherského Brodu.

V prvním utkání změřili své síly domácí s Jiskrou Kyjov. První 3. čtvrtiny byly velmi vyrovnané, skóre po 3. čtvrtině 27:27. Do poslední čtvrtiny nastoupili naše děti s velkou vervou a bodovou šnůrou 13:0 dovedli utkání do vítězného konce.

Do druhého utkání nastoupil BK Vyškov proti TJ Spartaku Uherský Brod. Utkání bylo v první polovině utkání rovněž velmi vyrovnané. V druhém poločase došli dětem Uherského Brodu síly a naše děti touto výhrou slavili vítězství v celém turnaji.