U12 odstartovali dlouhou basketbalovou sobotu ve Vyškově

Vyškovské hráčky a hráči U12 odstartovali v půl deváté nabitou basketbalovou sobotu dvěma pěknými zápasy s Renocarem Podolí. První zápas měli sice podolští hráči od začátku plně pod kontrolou a předváděli velmi pohledný basketbal plný krásných akcí. Náš tým byl však důstojným soupeřem, a bylo znát, že už společně odehráli nejeden zápas a jsou daleko sehranější než na začátku sezóny (konečné skóre 27:98). Na začátku druhého zápasu se zdálo, že se již všichni naši hráči probudili,, soupeř polevil v obraně a  po první čtvrtce jsme vedli 7:0 (viz fotografie). Pak už opět Renocar převzal taktovku zápasu a rychle se dostal do vedení, které si až do konce udržel. Skóre zápasu však svědčí o tom, že obrana domácího družstva přitvrdila a hájila svůj koš daleko úspěšněji než v prvním zápase (32:67).  

Barbora Bodnárová7.1 2017