Dívky U15 Vyškov - nový lídr tabulky

V sobotu 4. února dívky hrály dvě utkání v Brně s posledním týmem v tabulce - Šlapanicemi. Přestože děvčata nastoupila v "náhradnické" sestavě - kdy bylo dáno daleko více prostoru méně zkušeným hráčkám, tak od začátku hrála vyrovnaně (1. čtvrtina 11:11).Začátkem druhé čtvrtiny dívky odskočily od soupeřek mírným bodovým rozdílem a vyhrály poločas 17:21. Ve třetí čtvrtině naše hráčky opět rozdrtily soupeřky na 19:37 (3. čtvrtina 2:16).Konec utkání jsme již v klidu dohráli a zvítězili.

Sokol Šlapanice - BK Vyškov 33:44 (11:11,6:10,2:16,14:7)
Kateřina Jakabová 10 TH2/2, Michaela Gregušová 9 TH2/1, Ďurišová Pavlína 5 TH2/1, Beránková Anna 4, Růžková Adéla 4, Slouková Daniela 4, Sychrová
Veronika 4, Slouková Sandra 2, Doleželová Hana 2 TH2/2

Druhé utkání bohužel nezačalo dobře. Pro střeleckou neschopnost a ne příliš důraznou obranu děvčata prohrála první čtvrtinu 10:2. V dalších čtvrtinách jsme však zlepšili nejen útok, ale i obranu a postupně jsme dotahovali náskok soupeře. V poločase jsme prohrávali "pouze" 15:13. Na konci třetí čtvrtiny však děvčata šla do vedení, které navýšila až na
konečných 28:39.

Sokol Šlapanice - BK Vyškov 28:39 (10:2,5:11,6:10,7:16)
Slouková Daniela 14 TH2/2, Růžková Adéla 7 TH1/1, Beránková Anna 6, Doleželová Hana 4 TH4/2, Ščudlová Eva 4, Ďurišová Pavlína 2, Michaela
Gregušová 1 TH2/1, Slouková Sandra 1 TH6/1

Tým U15 dívek se po minulém víkendu dostal na první místo v soutěži, což je ale způsobeno méně zápasy našich přímých soupeřů - SŠMH Handicap Brno a KP Brno B.
Za 14 dní v sobotu 18.2. ve 14.00hod přivítáme na domácí palubovce soupeře z Blanska.