Turnaj U 10, Olomouc, 8. 5. 2017Trenéři BCM Olomouc uspořádali na statní svátek turnaj věkové kategorie U 10 určený pro kluky, ročníky 2007 a mladší.
V prvním zápase jsme se utkali s domácím týmem BCM Olomouc. Do poločasu jsme drželi se soupeřem krok. Po změně stran nás soupeř rychlou a přesnou kombinační hrou přehrál a zaslouženě zvítězil. 
V druhém utkání byl naším soupeřem tým Flames Ostrava. Nastoupil proti nám tým 15 velice kvalitních hráčů, který nás svoji precizní kombinační hrou a kvalitní obranou přehrál. Jen díky Lukáši Němcovi, který svou herní vyspělostí, přehledem a rychlostí, dokázal nejen zaznamenat body, ale i přesně nahrát svým spoluhráčům, jsme byli schopni korigovat závěrečné skóre. 
Ve třetím utkání jsme změřili síly s celkovým vítězem turnaje TJ MEZ Mohelnice. I přes závěrečný bodový rozdíl to bylo herně nejvyrovnanější utkání. Kluci BK Vyškov si začali více nahrávat a uvolňovat do volného prostoru a tím se i dostávat do lepších střeleckých příležitostí, které ale bohužel neproměňovali.
Závěrem je třeba naši účast hodnotit velice pozitivně. Jednalo se o další důležité srovnání s týmy, které již hrají soutěž U 11. Mimochodem soutěže U 11 se budou naše děti účastnit v příští sezoně a tato utkání je posunou výkonnostně kupředu. 
Konečné pořadí v turnaji: 1. TJ MEZ Mohelnice 2. BCM Olomouc 3. Flames Ostrava 4. BK Vyškov 
1. zápas: BCM Olomouc - BK Vyškov 48:18 Sestava + body: Němec Lukáš (8 bodů), Němec David, Kunc Tadeáš (2 b.), Paluda Tomáš (0 b. (šestky 2/0), Mittner Jindra, Vyškovský Jirka (8 b.), Zeman Ondra (0 b. (šestky 2/0), Stanislav Honza, Kuhn Maty, Valent Dominik, Ambrož Daniel, Valečko Michal. 
2. zápas: Flames Ostrava - BK Vyškov 55:15 Sestava + body: Němec Lukáš (8 bodů), Němec David, Kunc Tadeáš (2 b.), Paluda Tomáš, Mittner Jindra, Vyškovský Jirka, Zeman Ondra (2 b.), Stanislav Honza, Kuhn Maty (2 b.), Valent Dominik, Ambrož Daniel, Valečko Michal (1 b. (2/1 šestky). 
3. zápas: TJ MEZ Mohelnice - BK Vyškov 55:18 Sestava + body: Němec Lukáš (6 bodů), Němec David (4 b.), Kunc Tadeáš, Paluda Tomáš (4 b.), Mittner Jindra, Vyškovský Jirka (2 b.), Zeman Ondra, Kuhn Maty, Valent Dominik, Ambrož Daniel, Valečko Michal (2 b.).

Dalibor Paluda11.5 2017