Nečekané vítězství kadetek U17 s OP Prostějov

Na druhý zápas kadetek U17 v této sezóně, přijely dne 7.10. soupeřky z Prostějova.
Naše děvčata začala zápas nekoncentrovaně, s nedůraznou obranou a jak už bývá zvykem i se špatnou koncovkou. Soupeřky šly od začátku do vedení, které až do konce čtvrtiny navyšovaly a náš jediný vstřelený koš padl až v šesté minutě (1.čtvrtina 2:17). Teprve v druhé čtvrtině se naše děvčata probudila a začala zlepšovat jak obranu, tak i zakončení. Čtvrtinu vyhrály 19:14 a náskok do poločasu stáhly na 21:31. Ve třetí čtvrtině konečně naše děvčata nasadila vyšší převodový stupeň a výbornou pressovou obranou drtily soupeřky, které první body daly až v 6.minutě. Poté se vedení přelévalo na obě strany, ale v poslední minutě jsme šly několika úspěšnými koši do vedení 41:45 (čtvrtinu jsme vyhrály 24:10). V poslední čtvrtině zápasu již soupeřky nebyly schopny vzorovat našemu tlaku a jasně prohrály 60:49.
BK Vyškov-OP Prostějov 60:49 (2:17,19:14,24:10,15:8)  video ze zápasu
Slouková Daniela 14 (2/2), Doleželová Hana 11 (2/1), Beránková Anna 9 (4/1), Růžková Adéla 8, , Gregušová Michaela 6 (4/2), Slouková Sandra 6, Ščudlová Eva 5 (2/1), Ďurišová Pavlína 1 (2/1)