Prohra U15 dívek v Uh. Brodě

V sobotu 14.10. jsme hráli v Uherském Brodě dvě utkání.
Začali jsme dobře, již ve druhé minutě jsme vedli 2:7, ale potom jsme přestali proměňovat vyložené šance a soupeřky nás začali přehrávat. Do poločasu jsme se ještě drželi v bodovém kontaktu.
Byli jme ale oslabeni o Hanku Doležalovou, která měla 4 fauly již v prvním poločase takže jsme soupeřkám nemohli konkurovat a utkání prohráli 58:40.
Uherský Brod - BK Vyškov 58:40 (16:10,14:13,10:4,18:13)
Anička Beránková 10 (2/0), Míša Gregušová 10 (3/2), Eva Ščudlová 10 (6/1), Sabča Gregušová 4, Veronika Sychrová 4, Hanka Doleželová 2, Anežka Bodnárová 4

Ve druhém zápase jsme vedly do páté minuty 2:8, pak ale nedůslednou obranou a sníženým nasazením jsme soupeřkám dovolili lehké koše, prohráli 1.čtvrtinu 8:18, celý zápas odevzdali a prohráli 71:40.
Uherský Brod - BK Vyškov 71:40 (18:8,13:9,20:7,20:16)
Eva Ščudlová 13 (2/2), Hanka Doleželová 12, Míša Gregušová 7 (4/3), Anička Beránková 6 (2/0), Anežka Bodnárová 2