Prohra ve Šlapanicích 48:37 - U17 kadetky

Tuto sobotu jeli U17 kadetky na třetí zápas do Šlapanic pro výhru.
Bohužel opět měli hráčky problém se zakončením, nebyli schopny promněnit své šance, první body dali až v šesté minutě a čtvrtinu jasně prohráli 15:4.
V druhé a třetí čtvrtině hráčky zlepšili zakončení i obranu, soupeřky dostávali pod tlak a své šance promněňovali. Druhou a třetí čtvrtinu vyhráli (8:13 a 9:16) a do závěrečné čtvrtiny nastupovali s vedením 32:33.
Bohužel soupeřky nasadili zónovou obranu, naše hráčky se přestali pohybovat a stříleli z nepřipravených pozic s minimálním úspěchem. První a jediný koš ze hry dali až na konci páté minuty a jasně prohráli 48:37. Pochválit mohu pěknou 50-ti procentní úspěšnost šestek (24/12), za které však může v našem týmu především Danka Slouková (6/5)
KP Šlapanice - Vyškov 48:37 (15:4,8:13,9:16,16:4) celý zápas na Youtube
Slouková Daniela 9 (6/5), Gregušová Michaela 8 (4/2), Beránková Anna 6 (3/1), Růžková Adéla 6 (5/2), Ščudlová Eva 3 (2/1), Ďurišová Pavlína 2, Sychrová Veronika 2, Jakabová Katka 1 (2/1), Doleželová Hana 0 (2/0)