Kadetky U17 - opět další prohra

V sobotu 4.11. děvčata přivítala na domácím hřišti soupeřky - Hranické Panterky.
Děvčata prohrála první tři čtvrtiny vždy o pár bodů a do poslední čtvrtiny nastupovali za stavu 27:34. V poslední čtvrtině však zlepšili zakončení a v sedmé minutě šli dokonce do vedení 42:41, ale bohužel pak už nepřidali žádný bod a nakonec prohráli 42:46.
Spoustu vypracovaných šancí naše děvčata proměňovala s velice nízkou úspěšností, takže místo jasné výhry následovala pouze prohra. Bodový výpadek třech hráček základní sestavy nás bohužel stál vítězství.
Pochvalu zaslouží naše nejlepší hráčka Eva Ščudlová (13b., šestky 2/2, 1 trojka) a za slušný výkon v útoku i Danka Slouková (12b., šestky 1/0).
BK Vyškov - Hranické Panterky 42:46 (12:13,4:7,11:14,15:12)
Ščudlová Eva 13 (2/2, 1trojka), Slouková Daniela 12 (1/0), Ďurišová Pavlína 6, Růžková Adéla 5 (2/1), Beránková Anna 2, Gregušová Michaela 2, Doleželová Hana 2