Hráči U13 po svatomartinské huse neudrželi vedení

V neděli dopoledne nastoupali naše hráčky a hráči U13 proti Renocaru Podolí.  V přátelské atmosféře se hrál rychlý, ale pohledný  basket. Jako již tradičně v prvním zápase jsme si nechali v první čtvrtině soupěře utéct (10:27), a náskok jsme i přes vyrovnanou druhou a čtvrtou čtvrtinu (8:6 a 4:8) už nedokázali smazat (třetí čtvrtina 3:24). Soupeř zaslouženě vyhrál 65:25. Do druhého zápasu nastoupil vyškovyský tým již plně probuzený a ujal se krásným výkonem našich děvčat vedení (10:5), chlapci pak rychlými protiútoky a zlepšenou obranou ve druhé čtvrtině náskok ještě navýšili (16:11). Do druhého poločasu však nastoupil tým Renocaru velmi bojovně a presinkem po celém hřišti zněpříjemňoval rozehrávku, navíc se soupeři dařilo i střelicky a skóre nejenže vyrovnal, ale ujal se i pětibodového vedení. Poslední čtvrtka zápasu byla velmi rychlá a po šesti krásných a rychlých bodech našich chlapců v úvodu čtvrtiny se bohužel střelby ujal opět soupeř v během posledních tří minut zápasu stačil navýšit skóre na konečných 48:35. Myslím si ale, že si naše basktebalistky a basketbalisti zahráli sice ne vítězný,  ale krásný a rychlý basket, vylepšili střelecké statistiky a mohou být spokojeni se svým výkonem.