Utkání U15 dívek s Lanžotem 1:1

V sobotu brzy ráno hráli dívky U15 v Lanžhotě, který do této doby nepoznal vítězství.
Bohužel dívky začali velmi ospale, již ve druhé minutě prohrávali 6:0, přesto nám ale soupeřky neodskočili a poločas skončil pouze o šest bodů 30:24.Nedůslednou obranou ve třetí čtvrtině však šli soupeřky do čtrnáctibodového vedení (prohráli jsme ji 19:11).V poslední čtvrtině i přes velkou snahu našich hráček se nám výsledek nepodařilo obrátit a prohráli jsme 62:53.
TJ Sokol Lanžhot - BK Vyškov 62:53 (15:12,15:12,19:11,13:18) video na Youtube
Anička Beránková 24 (8/4), Eva Ščudlová 19 (4/3), Míša Gregušová 6, Hana Doleželová 2 (2/0), Aneta Kufčáková 2

Druhý zápas však děvčata zahájila drtivým tlakem a ve třetí minutě již vyhrávala 0:10. Výborná obrana celého družstva nám nastartovala naplno útočný stroj, v kterém Eva s Aničkou trestali soupeře rychlými protiútoky a společně nasázeli 49 bodů z celkových šedesáti. Náš tým soupeři nedal žádnou šanci a jasně vyhrál 35:60.
TJ Sokol Lanžhot - BK Vyškov 35:60 (10:15,17:14,6:12,2:19) video na Youtube
Eva Ščudlová 29 (9/6, 1trojka), Anička Beránková 20 (2/2), Hana Doleželová 7 (6/3), Míša Gregušová 4, Aneta Kufčáková 0 (4/0), Anežka Bodnárová 0 (2/0)

Pochválit musím celý tým za dobrý výkon, škoda jen prohry v prvním zápase.
Jmenovitě však musím vyzdvihnout nejen za výborný bodový výkon, ale i za vynikající obranu Evu Ščudlovou (v 1. zápase 19b a v druhém 29b, šestky 13/9) a Aničku Beránkovou (v 1. zápase 24b a v druhém 20b, šestky 10/6), které z celkových 113 bodů našeho týmu nasázeli soupeřkám společně 92 bodů.