Nejtěsnější skóre týmu U13 se SAM Brno

V sobotu odpoledne nastoupili naše hráčky a hráči U13 proti nejtěžšímu soupěři v soutěži a předvedli fantastický výkon. Chlapci v první čtvrtině nastříleli krásných osm bodů a předávali se ztrátou pouhých tří bodů, děvčatům se však ve druhé čtvrtce nedařilo a nechali si nasázet 24 bodů a dát jen dva. Druhá půlka utkání začala skvělou obranou našich chlapců a nastřílenými čtrnácti body proti devíti inkasovaným. Děvčata posílená o podkošového hráče přidala dalších 11 proti 10 inkasovaným bodům, což už bohužel nesmazalo náskok soupeře z první poloviny utkání.  Konečný výsledek 35:54  s tak kvalitním soupeřem je však velkým úspěchem našeho týmu.  Celý druhý zápas byl daleko vyrovnanější a vyškovští předváděli krásný basketbal s velmi dobrou obranou, rychlou rozhrávkou a přechody na útočnou polovinu, tam sice občas docházelo ke zmatkům při útoku, ale nepovedené střely se dařilo doskakovat a zakončovat znovu a znovu, v úspěšnosti střelby máme ještě velké mezery. Musíme vyzdvihnout výkony téměř všech hráček a hráčů, zejména skvělé výkony v obraně (Zbyněk Skácel), vynikající práci pod košem (Filip Boubelík), rychlý přechod přes polovinu (Lukáš Němec, Zbyněk Skácel, Nella Beránková, Anežka Bodnárová) a bojovnost všech hráček a hráčů. 

Barbora Bodnárová26.11 2017