Domácí zápas dívek U15 s Uherským Brodem 1:1

V neděli děvčata přivítala na domácím hřišti družstvo Uherského Brodu, které zatím v soutěži prohrálo pouze jedno utkání.

První zápas začaly naše hráčky soustředěným tlakem na soupeřky, od začátku utkání vedly a koncem druhé čtvrtiny odskočily soupeřkám až na poločasových 32:21. Hostům se v průběhu druhého poločasu podařilo přiblížit maximálně na rozdílových 9 bodů a naše děvčata zaslouženě utkání vyhrála 56:46.

BK Vyškov - Uherský Brod 56:46 (13:10,19:11,13:11,11:14) video na Youtube
Beránková Anna 18 (5/2), Ščudlová Eva 14 (7/2), Gregušová Michaela 11 (3/1), Doleželová Hana 9 (2/1), Kufčáková Aneta 2 (2/0), Gregušová Sabina 2

Druhý zápas bohužel dívky začaly neproměňováním svých šancí a již v páté minutě prohrávaly 3:11, přesto ale stačily do konce čtvrtiny stáhnout vedení soupeřek na 10:13. Bohužel ve druhé i třetí čtvrtině vyvrcholila neschopnost našich děvčat dát koš, v každé čtvrtce bodovaly pouze 6 body a prohrály je 6:22 a 6:17. I přes zlepšenou hru v poslední čtvrtině již nebyla možnost špatný výsledek otočit a soupeřky zaslouženě vyhrály 44:69.
Pouze Anička Beránková se byla schopna v druhém utkání výrazněji bodově prosadit (25 bodů, 3 trojky a šestky 6/4).
Naše děvčata sice vedou průběžnou tabulku soutěže s pěti prohranými zápasy, ale soupeřky z Uherského Brodu mají o dvě utkání méně a pouze dvě prohry.

BK Vyškov - Uherský Brod 44:69 (10:13,6:22,6:17,22:17) video na Youtube
Beránková Anna 25 (6/4), Gregušová Michaela 7 (2/1), Ščudlová Eva 4 (3/2), Doleželová Hana 4 (3/0), Kufčáková Aneta 2, Beránková Nella 2