Výhra U17 dívek v Hranicích

Dne 25.2. jsme jeli k odvetnému utkání do Hranic, současně třetího týmu tabulky.

Soupeřky šly od úvodu do vedení, docela jednoduchými clonami a přihrávkami překonávaly naši obranu, dávaly nám jednoduché koše a zaslouženě vyhrály první čtvrtinu 18:13. V druhé čtvrtině už byl výkon obou družstev vyrovnaný, před poločasem jsme však náskok soupeřek stáhly zlepšenou obranou a rychlým protiútokem, až na poločasových 32:31.
Druhý poločas pokračoval ve výborné obraně, hlavně na perimetru, kde naše hráčky téměř znemožnily uvolňování soupeřek pomocí clon, výborným pohybem a spoluprací. V sedmé minutě se dívky dostaly do vedení o 10 bodů, které však neudržely a kvůli několika drobným chybám soupeřky opět stáhly náš náskok na pouhých pět bodů (42:47). V poslední čtvrtině dívky pokračovaly ve výborném výkonu a náskok zvýšily až na 9 bodů a pouze nekoncentrovaností v poslední minutě zápasu soupeřky několika koši snížily naše vedení na konečných 55:60. Pochválit musím všechna děvčata za velmi dobrý podaný výkon v celém utkání.
Hranické Panterky - BK Vyškov 55:60 (18:13,14:18,10:16,13:13) video na Youtube
Slouková Daniela 21 (2/1), Beránková Anna 12, Gregušová Michaela 7 (4/3), Doleželová Hana 6, Ďurišová Pavlína 5 (1/1), Ščudlová Eva 5 (2/0 a 1trojka), Růžková Adéla 4