BK Vyškov:Sokol Podolí 89:59

Do utkání vstupovali domácí s cílem odčinit nešťastnou porážku z předchozího zápasu v Podolí. A to se vyškovákům povedlo.

Již od prvních minut agresivní obranou nutili soupeře k chybám a rychlými přechody do útoku se jim dařilo skórovat. Díky tomu si dokázali udělat hned na začátku utkání náskok. Potom však přišly slabší chvilky domácích a soupeř snížil. Po vystřídání nejlepšího hráče soupeře Antonického se podařila domácím šňůra 14:2.

Ve třetí čtvrtině přišla další 15bodová šňůra především díky podkošovým hráčům Slámovi a Brtníčkovi a unavený soupeř rezignoval.

Vítězství domácí docílili díky velmi dobré kolektivní hře, podpořené především kvalitní obranou a rychlými přechody do útoku. Opět se však nedařily trestné hody a také bylo v útoku zbytečně ztraceno mnoho míčů.