Žáci U15 - prohry s Podolím

Utkání s vedoucím družstvem soutěže (pouze 2 prohry) byla obě vyrovnaná. V prvním utkání jsme prohrávali po třech čtvrtinách pouze o bod (33:34). V poslední čtvrtině jsme ovšem inkasovali 14 bodů za sebou a náskok soupeře jsme již nedohnali. Ve druhém utkání jsme naopak zaváhali ve třetí čtvrtině a soupeř získal 14 bodový náskok. Vyškov se však v poslední čtvrtině vzepjal k výkonu, který soupeře překvapil a jen málo scházelo k vítězství. Stáhli jsme náskok soupeře na 4 body a jen několika chybami v koncovce jsme se o vítězství připravili. Hlavní chybou byla střelba trestných hodů ( v poslední čtvrtině 6/1, celkově 22/3!!!).Jinak však musím kluky pochválit za bojovný výkon a nasazení v boji s favoritem.