Naši nejmladší U 10 na turnaji v Brně, 8.1.2022.

Naši nejmladší U 10 na turnaji v Brně, 8.1.2022. První utkání proti Skokanům Brno jsme nezačali vůbec špatně. Pod taktovkou Nikiho Beránka se naši jogurti drželi statečně a první čtvrtinu náš soupeř vyhrál pouze o 2 body. Bohužel druhá čtvrtina nám vůbec nevyšla a po prohře 16:0 bylo o vítezi utkání téměř rozhodnuto. Nicméně ve třetí části hry náš tým složený ze 3 dívek a 9 chlapců ukazál bojovné srdce a po sérii pohledných akcí korigoval stav na 29:18. V poslední části hry Skokani dominovali a v utkání zaslouženě zvítězili 53:24. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti domácím Tygrům Brno. Po drobném prostřídání jednotlivých pětek se naši prcásci drželi v celém utkání velmi statečně a hlavně v obranné fazi došlo k výraznému zlepšení. I přes výškovou převahu domácích jsme Tygříkům nedali žádný koš zadarmo. Za bojovnost, obětavost a srdnatý výkon patří našim nejmenším veliké poděkovaní. Naše děti získaly další nové herní zkušenosti. Sestava: Oliver Jílek, Maxim Střelec, Filip Melša, Kája Střelec, Tamarka Španělová, Anetka Jandourková, Vojta Šnapka, Gabča Kolářová, Honza Dorňák, Kuba Žižlavský, Matěj Zabloudil, Niki Beránek, Tomáš Jeřábek.

Dalibor Paluda9.1 2022