Ligová výhra chlapců U14 v Brně - v oslabené sestavě

Do utkání jsme nastupovali v decimovaném počtu pouhých osmi. Bez hráčů Davida Sirotka (kotník), Jirky Vyškovského (zlomená noha), nemocného Ondry Peče a Vaška Loška.
Hned od začátku jsme soupeře zatlačili a pod taktovkou Tomáše Paludy, který dal 21 bodů, jsme čtvrtinu vyhráli 23:29. V druhé čtvrtině chlapci v sestavě Maty K., Ondra Z. , Jindra M., Tadeáš a Empy, výborným pohybem a rychlým protiútokem soupeře přehrávali. Poločas jsme zakončili vedením 33:55 (čtvrtina 10:26). V druhém poločase však soupeři nesložili zbraně a i přes jejich dobrý výkon (čtvrtina 16:14) jsme udrželi dvacetibodové vedení. Na začátku závěrečné čtvrtiny jsme ještě ustáli tlak soupeře, který po dvou vstřelených trojkách v řadě snížil naše vedení na 61:76, ale šnůrou osmi bodů v řadě jsme zápas již rozhodli v náš prospěch. Krásnou střelou, dva metry od trojkové čáry, v poslední sekundě ukončil utkání Ondra Z. na konečných 70:99.
Chtěl bych pochválit všechny hráče za výborný výkon, vyzdvihnout musím individuální výkon Tomáše Paludy a celkově týmový výkon s předvedením pěkného a rychlého basketbalu.
Basket Brno : BK Vyškov 70 : 99 (23:29,33:55,51:71)
Paluda Tomáš 41 (TH 5/5), Kühn Matyáš 18 (TH 2/1, 1 trojka), Mittner Jindra 14 (TH 2/1), Zeman Ondra 12 (TH 2/0, 2 trojky), Kunc Tadeáš 6, Melša Matěj 4, Emperger Matěj 2, Valečko Michal 2