Poslední zápas mužů v této sezóně

BK Vyškov – Tišnov 76:68 (18:20,25:22,12:17,21:9) Body: Beránek 17, Švarc 15, Brtníček 13, Kaňa Vítězslav 12, Kaňa Michal 8, Sláma 6, Zeman 3, Slouka 2.

Poslední utkání sezóny se od začátku stalo soubojem o každý míč. Oba celky předváděli basketbal s vysokým nasazením a rychlým přechodem do protiútoku. Družstva se střídala ve vedení a v poločase vedli domácí o 1 bod. Na začátku 3. čtvrtiny se hosté i díky výškové převaze, desetibodovou šňůrou dostali do vedení, které si udrželi až do poloviny 4. čtvrtiny. Potom však Tišnovu začali docházet síly a Vyškov toho využil. Díky zvýšenému obrannému nasazení začali získávat míče, dostali se do vedení a hosté už nedokázali odpovědět.

Právě skončenou sezónu lze hodnotit velmi pozitivně. Trenéru Beránkovi se podařilo konsolidovat tým a dokázal hráče motivovat ke zvýšenému tréninkovému nasazení. To se projevilo i ve výsledcích družstva. Po několika sezónách boje o záchranu jsme se umístili na 4. místě tabulky jen díky horšímu skóre ze vzájemných zápasů se Slávií Kroměříž B. Proto lze litovat podzimní prohry v Podolí o koš, kde jsme zápas nezvládli díky specifické malé tělocvičně a špatnému proměňování trestných hodů.