Historie 1990-99

V roce 1990 měl oddíl 116 členů. Soutěž hrála družstva : muži "A" – 3. místo v SOP – trenér Bořek Moučka, dorostenci – 3. místo v KP – trenéři Vlastimil Brtníček a Zdeněk Ščudla, dorostenky – 3. místo v SOP – trenéři M.Fábera, M.Hajná, Žáci – 4. místo v SOP – trenéři Jaroslav a Jiří Wolfovi, žačky – 13. místo v SOP – trenérky Z. Michálková, H. Šrotířová, A. Doupovcová, minižáci – 7. místo v SOP – trenér A. Schönweitz.
V roce 1991 obsadili muži "A" 2. místo v SOP a postoupili do OP II.
V roce 1992 skončili muži "A" v OP II. na 9. místě – trenér Bořek Moučka. Družstvo dorostenců hrálo jako muži "B" v SOP a umístilo se na 6. místě. Další družstva: mladší dorostenci – OP – 7. místo, mladší dorostenky – SOP – 3. místo, žáci – SOP – 6. místo, žačky – SOP – 12. místo.
V roce 1993 obsadili muži "A" v OP II. 12. místo a sestoupili do SOP. Mladší dorostenci vyhráli OP a mladší dorostenky v OP skončili na 5. místě. Žáci hrající SOP se umístili na 4. místě.
V roce 1994 se družstva umístila v soutěžích takto: muži – SOP – 4. místo, starší dorostenky – OP – 8. místo, žáci – SOP – 4. místo, žákyně "A" - OP – 10. místo, žákyně "B" – SOP – 3. místo, minižákyně – OP – 8. místo.

V roce 1995 družstvo mužů skončilo v SOP na 2. místě a postoupilo do OP II – trenér Špičák Jan. Hráči: Beránek Jaroslav, Beránek Richard, Fialka Marek, Fojt Jiří, Gottvald Petr, Hlobil Roman, Chaloupka Petr, Charous Josef, Chylík Martin, Kroutilík Vladimír, Mikulík Vojtěch, Mrazčínský Zdeněk, Paluda Dalibor, Vyškovský Jiří, Wolf Martin. Starší dorostenky obsadili v OP 5. místo a mladší dorostenky v OP 4. místo.
V roce 1996 muži obsadili v OP II. 2. místo a stejně jako v předešlém roce postoupili do vyšší soutěže - OP I. Trenérem byl Jan Špičák a stávající kádr doplnili Galatík Petr, Luska Dalibor, Zabloudil Marian a Letoš Zbyněk. V této sezóně také hráli starší dorostenky OP, skončili na 4. místě – trenér V.Golda a žákyně OP, skončili na 14. místě

V roce 1997 hráli muži OP I. - 8. místo – trenér J.Špičák, starší dorostenky OP – 3. místo – trenér V.Golda a mladší dorostenci SOP – 3. místo – trenéři J. Kupka, J. Fojt, hráči: Bejdák Josef, Brunclík Ondřej, Brtníček Marian, Drnovský Jiří, Held Radovan, Holý Jan, Madžarov Petr, Pešek Jiří, Sommer Radek, Spáčil Stanislav, Staněk Josef, Talarovič Roman, Šuranský Jaromír.
V roce 1998 skončili muži v OP I. na 10. místě – trenér J. Špičák, ženy v OP na 13. místě – trenér V. Golda a starší dorostenci v OP na 8. místě – trenéři J. Fojt, R. Beránek.
V roce 1999 se umístili muži "A" v OP I. na 10. místě - trenér Jan Špičák, muži "B" v SOP na 8. místě - trenér Jiří Zeman, ženy v OP na 11. místě – trenér Vladimír Golda a starší dorostenci v OP na 9. místě – trenéři Fojt Jiří a Beránek Richard.