Historie 2000-03

V roce 2000 obsadili muži "A" v OP I. 12. místo a sestoupili do OP II. - trenér Beránek Richard, muži "B" v SOP 25. místo – trenéři J.Fojt, M.Fialka – hráči: Bejdák J., Beránek R., Fialka A., Fialka M., Fojt J., Galatík P., Chylík M., Marek D., Musil A., Spáčil S., Talarovič R., Švarc D, ženy v OP 8. místo – trenér V.Golda a žáci v SOP 1. místo - trenér L.Kocourek.

V roce 2001 skončili muži v OP II. na 3. místě – trenéři R. Beránek, M. Fialka a J. Holzer, hráči: Beránek J., Beránek R., Brtníček M., Hlobil R., Holzer J., Charous J., Kroutilík V., Madžarov P., Mrazčínský Z., Paluda D., Vyškovský J., Zabloudil M. a Janeček B. Ženy obsadili v OP 12. místo – trenér V. Brtníček, hráčky: Beránková V., Brtníčková M., Kostihová K., Nováková M., Pospíšilová M., Pydychová P., Rolková I., Spisarová M., Štofková A, Zmeškalová M. a Zemánková P a mladší dorostenci v SOP 3. místo – trenér L. Kocourek

V roce 2002 bylo umístění družstev v soutěžích následující: muži – OP II. – 2. místo a postup do OP I. – trenéři R. Beránek, J. Holzer, M. Fialka, ženy – OP – 12. místo - trenér V. Brtníček a mladší dorostenci – OP – 9. místo - trenéří L. Kocourek, J. Fojt

V roce 2003 bojovalo družstvo mužů neúspěšně v OP I.. I když vstup do bojů o udržení soutěže se jim vydařil a z prvních sedmi zápasů měli tři vítězství, nedokázali pokračovat ve stejných výkonech i v další části sezóny. Klíčové se ukázaly dvě prohry na domácím hřišti v závěru podzimní části, kdy vyškovské družstvo přišlo takřka po třech sezónách o domácí neporazitelnost. A jelikož v jarní části přidali pouze dvě vítězství v závěrečné bilanci jim patřila poslední příčka s 5 vítězstvími a 17 prohrami. Družstvo pod vedením J. Holzera a M. Fialky hrálo ve složení: Beránek Jaroslav, Beránek Richard, Brtníček Marian, Fialka Marek, Fojt Jiří, Heroudek Jan, Hlobil Roman, Holzer Jan, Charous Josef, Kroutilík Vladimír, Madžarov Petr, Mrazčinský Zdeněk, Paluda Dalibor, Vyškovský Jiří, Wolf Martin, Zabloudil Marian, Zeman Aleš.
Tým žen v tomto roce v oblastním přeboru zažil relativně úspěšnou sezónu, byť se musel vyrovnávat s dlouhodobými absencemi několika hráček. Konečné deváté místo se 4 vítězstvími a 14 prohrami přitom mohlo být ještě lepší, kdyby mužstvo dokázalo podávat stabilnější výkony a slibná vystoupení proti rivalům ze špice soutěže zopakovat i proti slabším celkům. Družstvo pod vedením M. Pospíšilové a P. Zemánkové hrálo ve složení: Bohatová Renata, Čvančarová Tereza, Čvančarová Zuzana, Kostihová Kateřina, Nováková Michaela, Pospíšilová Michaela, Pydychová Petra, Rolková Iveta, Řezáčová Denisa, Spisarová Martina, Ševčíková Zuzana, Štofková Alena, Zemánková Petra a Zmeškalová Martina.
Vyškovští dorostenci přestoupili v sezóně 2002-2003 do kategorie starších dorostenců, ale většinu utkání odehrálo s hráči, kteří věkově patřili mezi mladší dorostence. Družstvo ukončilo sezónu s 20 porážkami a 6 vítězstvími v jarní části soutěže, což jim stačilo k obsazení předposledního (10.) místa. K oporám týmu patřili hráči hrající pod košem Aleš Zeman (nejlepší střelec) a Jan Heroudek, na rozehrávce Tomáš Kocourek a Martin Radoš. Družstvo pod vedením L. Kocourka a J. Fojta hrálo ve složení: Busta Stanislav, Čech Martin, Danada Jaroslav, Haváč Ondřej, Heroudek Jan, Huňady Lukáš, Kaňa Michal, Kaňa Vítězslav, Kocourek Tomáš, Kopáček Jiří, Longa Ondřej, Mráz Jaroslav, Radoš Martin, Zeman Aleš.